L115F11AM12VDCS.9U
MFR.Part #
L115F11AM12VDCS.9U
JLCPCB Part #
C6579130
Description
-55℃~+125℃ 1 Set Normally Open: 1A (SPST NO) 110V@DC、277V@AC 12V 15ms 15ms 30A AgSnO2 Single Coil 插件 Magnetic Latching Relays ROHS