SD091SB150A.T1
Extended
Manufacturer
SMC(Sangdest Microelectronicstronic (Nanjing))
MFR.Part #
SD091SB150A.T1
Description
-55℃~+175℃ 140A 150V 250uA@150V 7.5A 890mV@7.5A - Schottky Diodes ROHS