SCE016XD3DB3F
MFR.Part #
SCE016XD3DB3F
Description
-40℃~+85℃ 2.9kHz 35.54mm 42.85mm 6V~16V 95dB Active Buzzer (Built-in Driving Circuit) Piezoelectric - Buzzers ROHS