IPP033N04NF2SAKMA1
MFR.Part #
IPP033N04NF2SAKMA1
JLCPCB Part #
C6210902
Package
TO-220-3
Description
-55℃~+175℃@(Tj) 1 N-channel 25A、113A 3.2nF@20V 3.3mΩ@70A,10V 3.4V@53uA 3.8W、107W 40V 68nC@10V TO-220-3 MOSFETs ROHS