LTC3410BESC6-1.8#TRMPBF
MFR.Part #
LTC3410BESC6-1.8#TRMPBF
JLCPCB Part #
C684663
Description
-40℃~+85℃@(TA) 1 1.8V 2.25MHz 2.5V~5.5V 300mA Buck Buck Built-in Fixed Yes SC-70-6 DC-DC Converters ROHS