G6A-274P-ST10-US-DC48
MFR.Part #
G6A-274P-ST10-US-DC48
JLCPCB Part #
C6203546
Package
Plugin
Description
-40℃~+70℃ 2 Form C: 2C (DPDT-CO) 220V@DC、250V@AC 2A 3ms 48V 5ms Silver + Gold Plated 插件 Signal Relays