G6A-274P-ST40-US-DC48
MFR.Part #
G6A-274P-ST40-US-DC48
JLCPCB Part #
C6624841
Description
-40℃~+70℃ 2 Form C: 2C (DPDT-CO) 220V@DC、250V@AC 2A 3ms 48V 5ms Silver + Gold Plated Plugin Signal Relays ROHS