EC3SCW-48S12
MFR.Part #
EC3SCW-48S12
JLCPCB Part #
C6189917
Package
DIP,50.8x40.6mm
Description
1 1.5kV 12V 18V~75V 2.5A 30W 91% Short Circuit Protection、Over Current Protection、Under Voltage Protection、Overvoltage protection、Overheat protection、Automatic fault recovery DIP,50.8x40.6mm Isolated Power Modules ROHS