EC3SA-12D15N
MFR.Part #
EC3SA-12D15N
JLCPCB Part #
C6189874
Package
SIP,21.8x9.2mm
Description
1.5kV 100mA 15V 2 3W 84% 9V~18V Short Circuit Protection、Under Voltage Protection、Overvoltage protection SIP,21.8x9.2mm Isolated Power Modules ROHS