E36D401LPN491TD79U
MFR.Part #
E36D401LPN491TD79U
JLCPCB Part #
C6189764
Package
螺栓,D63.5xL79mm
Description
-10%~+50% -40℃~+85℃ 28.6mm 400V 490uF 63.5mm 79mm 螺栓,D63.5xL79mm Aluminum Electrolytic Capacitors (Can - Screw Terminals) ROHS