E36D300LPN402UA54U
MFR.Part #
E36D300LPN402UA54U
JLCPCB Part #
C7269802
Package
Bolt,D35xL54mm
Description
-10%~+75% -40℃~+85℃ 12.7mm 30V 35mm 4000uF 54mm Bolt,D35xL54mm Aluminum Electrolytic Capacitors (Can - Screw Terminals) ROHS