APXC100ARA560ME60G
MFR.Part #
APXC100ARA560ME60G
JLCPCB Part #
C3274810
Package
SMD,D5xL5.7mm
Description
-55℃~+105℃ 1.66A@100kHz 1000hrs@105℃ 10V 40mΩ 5.7mm 56uF 5mm Polymer ±20% SMD,D5xL5.7mm Polymer Aluminum Capacitors ROHS