RK102PJ100CS
Extended
Manufacturer
Samsung Electro-Mechanics
MFR.Part #
RK102PJ100CS
JLCPCB Part #
C6182041
Package
0404
Description
10Ω 2 4 62.5mW ±200ppm/℃ ±5% 0404 Resistor Networks, Arrays ROHS