REC3-123.3SRW/H4/A/CTRL/X2
MFR.Part #
REC3-123.3SRW/H4/A/CTRL/X2
JLCPCB Part #
C6172254
Package
DIP,32x20.3mm
Description
1 3.3V 3W 4kV 76% 900mA 9V~18V DIP,32x20.3mm Isolated Power Modules ROHS