RPMH24-1.5
Extended
Manufacturer
Recom Power
MFR.Part #
RPMH24-1.5
JLCPCB Part #
C6201172
Package
BLGA-25
Description
1 1.5A 24V 26V~60V 92% BLGA-25 DC-DC Power Modules ROHS