REC5-483.3SRWZ/H4/C/SMD-R
MFR.Part #
REC5-483.3SRWZ/H4/C/SMD-R
JLCPCB Part #
C6172134
Package
SMD-18P,32x19.9mm
Description
1 18V~72V 1A 3.3V 4kV 5W 76% SMD-18P,32x19.9mm Isolated Power Modules ROHS