MOR02SJ0750A10
MFR.Part #
MOR02SJ0750A10
JLCPCB Part #
C70027
Description
2W 350V 75Ω Metal Oxide Film Resistor ±350ppm/℃ ±5% 插件,D4.5xL11.5mm Through Hole Resistors ROHS