MFR01SF3000A10
MFR.Part #
MFR01SF3000A10
JLCPCB Part #
C58703
Description
1W 300Ω 350V Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D3.5xL9.5mm Through Hole Resistors ROHS