AFK337M35G24VT-F
MFR.Part #
AFK337M35G24VT-F
JLCPCB Part #
C2443139
Package
SMD,D10xL10.5mm
Description
-55℃~+105℃ 2000hrs@105℃ 330uF 35V 637.5mA@120Hz 80mΩ ±20% SMD,D10xL10.5mm Aluminum Electrolytic Capacitors - SMD ROHS