PZ1AL47B-AU_R1_000A1
MFR.Part #
PZ1AL47B-AU_R1_000A1
JLCPCB Part #
C6149670
Description
1W 1uA@36V 45Ω 47V SOD-123FL Zener Diodes ROHS