PJD15P06A-AU_L2_000A1
Extended
Manufacturer
PANJIT International
MFR.Part #
PJD15P06A-AU_L2_000A1
JLCPCB Part #
C6147577
Package
TO-252
Description
-55℃~+150℃ 1 P-Channel 17nC@10V 2.5V 2W、25W 4A、15A 60V 68mΩ@10V 879pF@30V TO-252 MOSFETs ROHS