CD5FA151GO3F
Extended
Manufacturer
Cornell Dubilier Electronics
MFR.Part #
CD5FA151GO3F
Description
-55℃~+125℃ 100V 150pF 5.8mm 6.9mm ±2% - Mica and PTFE Capacitors ROHS