CGS551T250R4C
Extended
Manufacturer
Cornell Dubilier Electronics
MFR.Part #
CGS551T250R4C
JLCPCB Part #
C3815016
Package
Bolt,D34.93xL104.78mm
Description
-10%~+50% -40℃~+85℃ 104.78mm 2000hrs@85℃ 250V 3.6A@120Hz 34.93mm 550uF 98mΩ@120Hz 螺栓,D34.93xL104.78mm Aluminum Electrolytic Capacitors (Can - Screw Terminals) ROHS