BZX84C24-AU_R1_000A1
Extended
Manufacturer
PANJIT International
MFR.Part #
BZX84C24-AU_R1_000A1
JLCPCB Part #
C6136693
Package
SOT-23
Description
100nA@16.8V 24V 410mW 70Ω SOT-23 Zener Diodes ROHS