BZX84C27-AU_R1_000A1
Extended
Manufacturer
PANJIT International
MFR.Part #
BZX84C27-AU_R1_000A1
JLCPCB Part #
C7093891
Package
SOT-23
Description
-55℃~+150℃ 1 Independent 100nA@18.9V 25.65V~28.35V 27V 300Ω 410mW 80Ω SOT-23 Zener Diodes ROHS