CT7-Y9Y5V3E472MSE-C0
MFR.Part #
CT7-Y9Y5V3E472MSE-C0
JLCPCB Part #
C6117604
Package
Plugin,P=10mm
Description
-40℃~+125℃ 4.7nF 400V Y1 ±20% Plugin,P=10mm Safety Capacitors ROHS