TD03G4871BT
MFR.Part #
TD03G4871BT
JLCPCB Part #
C666999
Description
-55℃~+155℃ 100mW 4.87kΩ 50V Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS