IPP60R099C6XKSA1
MFR.Part #
IPP60R099C6XKSA1
JLCPCB Part #
C672336
Package
TO-220-3
Description
-55℃~+150℃ 1 N-channel 119nC@10V 154pF 2.5V 2.66nF 278W 37.9A 650V 99mΩ@10V TO-220-3 MOSFETs ROHS