MCB05-152-RC
Extended
Manufacturer
Allied Components International
MFR.Part #
MCB05-152-RC
JLCPCB Part #
C6089245
Package
0603
Description
1 1.5kΩ@100MHz 700mΩ 0603 Ferrite Beads ROHS