PCHC128H-221M
MFR.Part #
PCHC128H-221M
JLCPCB Part #
C17649540
Package
SMD,12.5x12.5mm
Description
2.36A 220uH 376mΩ ±20% SMD,12.5x12.5mm Power Inductors ROHS