MB3H60AH-AU_R1_000A1
Extended
Manufacturer
PANJIT International
MFR.Part #
MB3H60AH-AU_R1_000A1
JLCPCB Part #
C6086403
Package
SOD-123HE
Description
-55℃~+175℃ 1 Independent 3A 5uA@60V 60V 700mV@3A 80A SOD-123HE Schottky Diodes ROHS