P6SMBJ60A-AU_R1_000A1
Extended
Manufacturer
PANJIT International
MFR.Part #
P6SMBJ60A-AU_R1_000A1
JLCPCB Part #
C6626211
Package
SMB(DO-214AA)
Description
-55℃~+150℃ 1uA 6.2A@10/1000us 600W@10/1000us 60V 66.7V 96.8V TVS SMB(DO-214AA) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS