L114FL1AS24VDC.60DAU
MFR.Part #
L114FL1AS24VDC.60DAU
JLCPCB Part #
C6071742
Description
-40℃~+85℃ 1 Set Normally Open: 1A (SPST NO) 10ms 10ms 20A 24V 300V@AC AgSnO2 Dual Coil Plugin Magnetic Latching Relays ROHS