L114FL1CS24VDC.60DAU
MFR.Part #
L114FL1CS24VDC.60DAU
JLCPCB Part #
C5662813
Description
-40℃~+85℃ 10ms 10ms 20A 24V 300V@AC AgSnO2 Dual Coil One set changeover: 1C (SPDT - changeover) 插件 Magnetic Latching Relays ROHS