IPT65R155CFD7XTMA1
Extended
Manufacturer
Infineon Technologies
MFR.Part #
IPT65R155CFD7XTMA1
Description
-55℃~+150℃ 1 N-channel 1.291nF@400V 122W 12A 155mΩ@10V 27nC@10V 3.5V 549pF@400V 650V - MOSFETs ROHS