IPT60R105CFD7XTMA1
MFR.Part #
IPT60R105CFD7XTMA1
JLCPCB Part #
C3278552
Package
HSOF-8
Description
-55℃~+150℃ 1 N-channel 1.504nF 105mΩ@10V 140W 24A 28pF 36nC@10V 4.5V 519pF 600V HSOF-8 MOSFETs ROHS