IPT020N10N3ATMA1
MFR.Part #
IPT020N10N3ATMA1
JLCPCB Part #
C6062371
Description
-55℃~+175℃ 1 N-channel 100V 138pF@50V 14.896nF@50V 207nC@10V 2mΩ@10V 3.5V 300A 375W HSOF-8 MOSFETs ROHS