IPI100N06S3L04XK
Extended
Manufacturer
Infineon Technologies
MFR.Part #
IPI100N06S3L04XK
JLCPCB Part #
C6062260
Package
TO-262-3
Description
-55℃~+175℃ 1 N-channel 100A 17.27nF@25V 2.07nF@25V 2.2V 214W 3.8mΩ@10V 362nC@10V 55V TO-262-3 MOSFETs ROHS