IPA60R600P7SXKSA1
MFR.Part #
IPA60R600P7SXKSA1
JLCPCB Part #
C3289017
Package
TO-220-FP
Description
-40℃~+150℃ 1 N-channel 149pF 21W 363pF 4V 600V 600mΩ@10V 6A 9nC@10V TO-220-FP MOSFETs ROHS