TD03G5491FT
- MFR.Part #
- TD03G5491FT
- JLCPCB Part #
- C667611
- Description
- -55℃~+155℃ 100mW 5.49kΩ 50V Thin Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS