CT81-M5Y5P1B121KSE
MFR.Part #
CT81-M5Y5P1B121KSE
JLCPCB Part #
C278040
Package
Plugin,P=5mm
Description
120pF 2kV 5mm Y5P ±10% 插件,P=5mm Through Hole Ceramic Capacitors ROHS