TD03G1330FT
MFR.Part #
TD03G1330FT
JLCPCB Part #
C667427
Description
-55℃~+155℃ 100mW 133Ω 50V Thin Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS