TD03G12R1BT
MFR.Part #
TD03G12R1BT
JLCPCB Part #
C657252
Description
100mW 12.1Ω Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS