CMFB683J4150HANT
Extended
Manufacturer
FH (Guangdong Fenghua Advanced Tech)
MFR.Part #
CMFB683J4150HANT
JLCPCB Part #
C5137226
Package
0805
Description
-10℃~+120℃ 1.25mm 1.25mm 2mm 68kΩ ±3% ±5% 0805 NTC Thermistors ROHS