ALH505K351B084
MFR.Part #
ALH505K351B084
JLCPCB Part #
C3795822
Package
Plugin,P=37.5mm
Description
-40℃~+105℃ 350V 5uF ±10% Plugin,P=37.5mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS