CA45E010K337TA
Extended
Manufacturer
Hunan Xiangyee in S&T
MFR.Part #
CA45E010K337TA
JLCPCB Part #
C5962783
Package
2917
Description
-55℃~+125℃ 10V 330uF 900mΩ ±10% 2917 Tantalum Capacitors ROHS