BZT52B75-TP
Extended
Manufacturer
MCC(Micro Commercial Components)
MFR.Part #
BZT52B75-TP
JLCPCB Part #
C5957481
Package
SOD-123
Description
100nA@56V 250Ω 410mW 75V SOD-123 Zener Diodes ROHS