SVC53C3C17D2-122.880M
MFR.Part #
SVC53C3C17D2-122.880M
JLCPCB Part #
C5931315
Description
-10℃~+70℃ 122.88MHz 25mA 3.3V CMOS ±20ppm SMD Voltage-Controlled Crystal Oscillators (VCXOs) ROHS