SLPX153M035C9P3
MFR.Part #
SLPX153M035C9P3
JLCPCB Part #
C5918936
Package
Plugin,D25xL50mm
Description
-40℃~+85℃ 10mm 15000uF 25mm 3000hrs@85℃ 35V 35mΩ@120Hz 4.77A@120Hz 50mm ±20% Plugin,D25xL50mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS