SLP222M100H3P3
MFR.Part #
SLP222M100H3P3
JLCPCB Part #
C7011387
Package
Plugin,D35xL30mm
Description
-40℃~+105℃ 100V 10mm 121mΩ@120Hz 2.6A@120Hz 2200uF 3000hrs@105℃ 30mm 35mm ±20% 插件,D35xL30mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS